I молодша група

Ясельна група «Золота рибка» (діти 2-3 років) гостинно відчиняє свої двері для шановних батьків та любих дітей.

Наш девіз:

В групі «Рибка Золота»

Найважливіша мета,

Щоб росли здорові діти,

Вміли вчитись і радіти.

Розмовляли вміло, гарно,

Час не витрачали марно.

Щоб були і сильні, мужні,

Та на заздрість усім дружні!

Вихователі:

Рак Юлія Володимирівна

Освіта: середня спеціальна

Педагогічний стаж: 2 роки

Малюк Ольга Іванівна

Освіта: сердня спеціальна

Педагогічний стаж: 4 місяці

Вакуріна Наталя Олександрівна

Колектив групи «Золота рибка» постійно намагається створити для дітей гармонійні умови перебування в дитячому садку через організацію цікавих ігор, спостережень, занять, залучення дітей до спільної діяльності з дорослими.

Так як вихователі працюють за програмою розвитку дитини «Я у Світі», в групі створені осередки по лініях розвитку та виховання дітей: «Художня майстерня», «Бібліотечка для малят», «Куточок усамітнення», «Театральний калейдоскоп», «Маленькі будівельники» та ін..

Проблема над якою працює група «Вплив розвитку дрібної моторики руки на формування мови дітей»  є надзвичайно актуальною в нашому сьогоденні. Сучасні діти все більше слухають і самі менше говорять. Вони рідко роблять вдома щось своїми руками, тому що нинішні іграшки і речі влаштовані максимально зручно, але не ефективно для розвитку моторики руки. Робота над розвитком мовлення дітей проводиться на протязі кожного дня перебування дитини в групі та реалізується через систему пальчикових гімнастик, фігур, ігор, вправ та масажу кисті руки.

Ви можете бути впевнені, що група «Золота рибка» стане для ваших дітей другою домівкою. Любові і душевного тепла вистачить на всіх, хто бажає прийти до нас.