Сторінка музкерівника

Вас вітає музичний керівник

Мішкова Оксана Миколаївна

Проблема над якою працює педагог:

«Казкотерапія як погляд на красу і залучення дітей до прекрасного художньо-естетичними засобами» (методики М. Г. Стельмаховича «Українська етнопедагогіка в дитячому садку»; В.О. Сухомлинського «Естетичне виховання і всебічний розвиток особистості дитини дошкільного віку»).

Впроваджує в музично-педагогічну діяльність

методику Карла Орфа

Орфовська педагогіка – це творче музикування, можливість набуття різноманітного досвіду  у зв'язку з музикою – досвіду руху й мови, праоснов музики; досвіду слухача, композитора, виконавця й актора; досвіду спілкування, творчості й фантазування,самовираження й спонтанності досвіду переживання музики як радості й задоволення.

Використовуючи  методику К.Орфа   з актуалізацією завдань естетичного виховання дошкільнят особлива роль відводиться музичним іграшкам та дитячим музичним інструментам. Гра на дитячих ( саморобних ) музичних інструментах в оркестрах – один з найулюбленіших для дітей видів музичної діяльності.

Вона підвищує інтерес до музичних занять налаштовує дітей злагоджено і ритмічно виконувати музично-ритмічні рухи, вправи; уважно слухати розповідь дорослого;  заохочує дітей до озвучування казки за допомогою  музичних шумових інструментів ; задовольняє бажання дітей приймати активну участь в грі, показуючи свої емоції та дружні стосунки з партнерами; розвиває музичний слух, мовлення, пам’ять, увагу, творчі здібності, створює веселий настрій під час гри; виховує любов до музики.

margin-bottom:0cm;margin-bottom:.0001pt;text-align:justify;text-indent:1.0cm;line-height:150%