II молодша група

Знайомтесь – наша група називається

«ВЕСЕЛА СІМЕЙКА»!

Сама назва говорить за себе! В нашій групі завжди весело, лунає дитячий сміх та музика. Разом ми другий рік в садочку, а тому добре здружилися. Всі ми вважаємо свою групу другою домівкою, тому і відвідування в нас майже 100%.

Ми впевнені: не талановитих дітей немає! Саме тому «Весела сімейка» підтримує та сприяє розвитку кожної дитини.  І для творчого розвитку кожного малюка  в групі створені всі умови: оформлені різноманітні куточки, наповнені різні зони гри та відпочинку.

Батьки нашої групи завжди приймають активну участь в найрізноманітніших заходах групи і дитячого садка.

Наші діти, ми і батьки вихованців справжня дружна весела сім’я!

Наші вихователі:

Бушева Ольга Анатоліївна

Освіта: середня спеціальна

Стаж роботи: 16 років

Cолдатова Юлія Олександрівна

Освіта: неповна вища

Стаж роботи:  5 років

Радченко Ніна Володимирівна

Проблема над якою працює група: “Формування народознавчих знань у дітей - шлях залучення дошкільників до моральних цінностей людства. Патріотичне виховання за В.О. Сухомлинським (казки), Є.Ф. Лозинською".

В групі працює гурток: “Веселковий світ оригамі".

Міні-музей: “Лялечка-красунечка".