Старша група

Наша група називається  «Світанок»

Кожного ранку малюків зустрічають добрі і чуйні

Вихователі:

Ткаченко Віра Іванівна

Освіта: середньо-спеціальна

Стаж роботи: 13 років

Міщенко Лілія Василівна

Стаж роботи: 1 рік

Швидка Любов Степанівна

В нашій групі 24 дитини: 13 дівчаток і 11 хлопчиків. Це чудові і талановиті діти. Вони живо спілкуються, обговорюють новини з цікавістю займаються – малюють, рахують, відповідають на запитання, грають в різні ігри.

З ранку і до вечора діти живуть в атмосфері творчості і пізнання.

В основі педагогічної діяльності вихованців лежить Базова програма «Я у Світі», «Впевнений старт», яка представляє собою сучасну варіативну програму в якій представлені всі основні змістовні лінії виховання, навчання і розвитку дитини.

Ми працюємо над проблемою групи «Інтелектуальний розвиток дітей як основа формування творчої повноцінної обдарованої особистості». Задача наших вихователів сприяти формуванню адекватної самооцінки дитини, розвитку його комунікативних і творчих здібностей, самостійності, мислення, уваги, пам’яті.

Дітям цікаво і комфортно в нашій групі «Світанок» і все їм тут до душі.

style=