Середня група

В ігровій кімнаті веселий гомін – це зібралася вся дружна група «Смішарики».

Кожен день діти граючись навчаються, а допомагають їм в цьому улюблені вихователі:

Гурова Наталя Павлівна

Освіта: вища

Стаж роботи: 16 років

Москальова Юлія Олегівна

Освіта: вища

Стаж роботи: 1 рік 10 місяців

Комфорт та затишок у групі забезпечує помічник вихователя:

Ребус Ірина Сергіївна

Любов до дітей приправлена досвідом, креативністю та бажанням вирощувати нове, хай навіть ще зовсім маленьке, дитяче життя, ось запорука успішного виховного та навчального процесу, якому слідують вихователі середньої групи «Смішарики».

Наше кредо це слова великого педагога В.О. Сухомлинського – «Віддаю серце дітям».

Щодня Гурова Н. П. та Москальова Ю. О. викладають частину душі, щоб дітям було цікаво пізнавати нове.

Крім звичайних занять з математики, художньо-естетичного, мовленнєвого, фізичного та музичного розвитку, група «Смішарики» займаються «sandplay», що в перекладі означає «гра з піском». Ігри з піском дають дитині змогу відчути себе впевнено і вміло: вона створює нове, але не боїться ламати старе і щось змінювати. У пісочниці створено оптимальні умови для розвитку творчого потенціалу дитини, активізація її просторової уяви, образно-логічного мислення, тренування дрібної моторики рук. У процесі колективних ігор дитина усвідомлює морально-естетичні норми, у неї формується гармонійний образ світу.

Проблема, над якою працює середня група: «Емоційно-ціннісний розвиток малюків засобами гурткової діяльності».

День наповнений змістовною роботою, минає непомітно. Дошкільники набираються вражень і потім розповідають удома, чим займалися та що дізналися нового.

img alt= style=

MsoNormal Centernbsp;