Ясельна група

Вас вітає група раннього розвитку дітей «Зірочки»

Така назва нами була вибрана не випадково. Адже наші діти так схожі на малесенькі зірочки, які яскраво світять на нічному небі, тішать наші очі, надихають нас на великі звершення, освітлюючи дорогу в майбутнє.

А направляють їх рух три астронавти – це вихователі групи:

Пантєйкова Катерина Олександрівна

Федірко Катерина

Ребус Ірина

Наш девіз:

Непосидючі ми малята,

Ми всі дружні і завзяті,

Хоробрі ми, часу не гаємо,

І близьким людям помагаємо!

Ми працюємо за темою «Розвиток самостійності та сенсорних відчуттів, як основна складова всебічного розвитку дитини»,  де маленькі пальчики через дотик пізнають навколишній світ. Обираючи метод навчання дітей раннього віку, ми звернулися до однієї з найкращих методик педагогічної науки, яка ґрунтується на природних законах розвитку психіки дитини. Це система саморозвитку Марії Монтессорі – особливий підхід до освіти, в основі якого лежать тривалі спостереження за розвитком дітей від наймолодшого віку до дорослішання. Основне гасло – «Допоможи мені зробити це самому». Дітей навчаємо через сенсорику та рухову активність, тим самим розвиваються їх розумові здібності.

Також працює гурток «Яскраві барви веселки» (кольоротерапія), в якому маленькі фантазери захопливо роблять свої перші творчі кроки за допомогою малюнків. Це один із  видів арт-терапії , заснований на дії кольору на нервову систему дитини.

В куточку природи  вмілі руки вихователя вже змайстрували міні-музей «Курочка-Рябушечка», він вабить малечу барвами своїх експонатів.  Дозволяє поглибити знання з теми та задовільнити цікаві оченята вихованців.

Господарюють в групі «Зірочки» два молодих, але творчих  вихователя. Пантєйкова Катерина Олександрівна стаж роботи 4 роки.

Педагогічне кредо:     “Все що роблю. – роблю професійно,

Якщо виховую, -  виховую любов′ю тільки серце.”

Є автором методичних посібників «Фізкультхвилинки для дітей дошкільного віку», казки з піско та водно терапії «Ласунка в Пісочній країні», «Ласунка в Морському царстві»