Кам'янський ДНЗ "Веселка"

Великодній дзвін лунає звідусіль

В Кам'янському ДНЗ «Веселка» 18 квітня дві чарівні пані вбрані в українські костюми зустрічають гостей, такими словами: «Справжнє свято Великодня – на порозі зустрічай! Воскресіння Господнє завітало у наш рідний край». Це проходить святкування Великодня. Зала прикрашена вишитими рушниками, стіл вкритий старовинною скатертиною, пам’ятаєте, як в дитинстві такою ж бабуся застеляла стіл. А на ньому вона – Паска і безліч крашанок.

Ось все готове до святкування, в коридорі діти з неймовірним блиском в очах чекають на свій вихід. Вони так довго готувалися до цього свята. І тепер понад усе бажають гідно заспівати пісню, протанцювати танок.

Як справжні актори розігрують виставу, до свята Великодня, де маленькі мишки бажають забрати пасочку собі. Та пильний котик стереже її, охороняє.  Навіть коли з’являється горобчик, кружляє навкруги, котик не залишає пасочку, а наполегливо виконує поставлене перед ним завдання. Разом з цим пісня в дитячому виконанні, як дзвіночки надіслані нам з неба припала до душі без винятку всім, а декотрих змусила пустити сльозу радості.

Ці янголятка надихають нас, вихователів, на добрі справи.

Гостинно відчиняємо двері

Кам’янський дошкільний навчальний заклад «Веселка» радо відчинив двері для маленьких та допитливих малюків - відкрилася нова п’ята вікова група. Тепер всі діти, які так довго чекали на цю подію, зможуть приєднатися до нашої дружної родини.

Відкриття групи - це завжди велике і яскраве свято сільської громади, а особливо найменших жителів села, які уже давно очікують влиття в дитячий казковий світ.

Здійснитися мрії змогли завдяки активному сприянню органів  обласного, районного та місцевого самоврядування. Тому найперші слова вдячності і низький уклін від гарячих дитячих сердець і педагогічного колективу хотілося б висловити: заступнику голови Дніпропетровської обласної ради, депутату Дніпропетровської обласної ради Андрію Федоровичу Шипко, голові Нікопольської районної державної адміністрації, депутату Дніпропетровської обласної ради Сергію Петровичу Воронову, виконуючому обов’язки голови Нікопольської районної ради Олександру Вікторовичу Протченко та голові Придніпровської сільської ради Олександру Анатолійовичу Прокопенку.

П’ятого березня 2012 року для когось урочисто, для когось бажано відкрилися простори нового, захоплюючого світу. Маленькі ніжки чимдуж тупотять туди…в середину…, де їх вже чекають в світлій та затишній групі маленькі ліжечка, іграшки, які так сумують за дитячими рученятами і, звичайно, вони, дві матусі – вихователі, без яких не обійдеться дозвілля малюків.

Камянський ДНЗ «Веселка» завжди радий гостям і великим, і маленьким, таким, як наша малеча. Це сім’я, яка назавжди залишиться в наших серцях.